Nabízíme u nás sjednat pojištění a leasing

Povinné ručení

Generalli logo Česká podnikatelská pojišťovna logo
Česká pojišťovna logo Kooperativa logo

Povinné ručení je pojištění, které je ze zákona povinen uzavřít vlastník vozidla. Sjednat povinné ručení neboli zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je základní povinností každého majitele motorového vozidla. V případě nesplnění této povinnosti, hrozí majiteli pokuta až do výše 20 000 Kč. Navíc ten, kdo neuzavře povinné ručení a způsobí vozidlem druhému škodu na zdraví nebo na majetku, bude muset uhradit veškerou škodu z vlastních prostředků. Základním smyslem povinné ručení je zajistit pojistnou ochranu škody spáchané motorovým vozidlem. Povinné ručení Vám ale nikdy neuhradí škody na vašem voze. Proti škodám, které Vašemu vozu způsobí živly, vzniknou v důsledku havárie, odcizení nebo neoprávněného užití vozidla, Vás ochrání havarijní pojištění. To sice není povinné, ale uzavřít je se určitě vyplatí hlavně u novějších vozidel, kde se i oprava banality může vyšplhat do desítek tisíc korun.

Havarijní pojištění

crashHavarijní pojištění je určeno majitelům motorových vozidel. Protože v případě zavinění dopravní nehody druhou stranou je škoda hrazena z povinného ručení viníka, je výhodné zejména pro často havarující řidiče. Způsobit dopravní nehodu může každý, přestože většina řidičů minimalizuje možnost zavinění nehody bezpečnou jízdou. Škoda pak dosahuje řádů desetitisíců až statisíců (u luxusních automobilů i milionů). Pokud není automobil pojištěný, veškeré náklady na opravu (či pořízení nového) musí uhradit majitel. Pokud však automobil havarijně pojištěný je, jeho vlatník zaplatí náklady pouze do výše spoluúčasti.

Komplexní pojištění

Komplexní pojištění je spojení povinného ručení, havarijního pojištění vozidla a doplňkových připojištění v jediném pojistném produktu.

Leasing

Nabízíme sjednat leasing, úvěr na všechny tipy automobilů a motocyklů, až do stáří 11 let, od předních leasingových společností na našem trhu.

2008 © LUMIT Company - dovozce osobních a užitkových vozů

realizace: 4People webdesign